رژیم آب درمانی برای سلامتی و کاهش وزن | مجله پوست و مو

ناشر : دانلود آهنگ عاشقانه

رژیم آب درمانی برای سلامتی و کاهش وزن | مجله پوست و مو


جسم (هر کدام از سلول‌ها، بافت‌ها و هیکل‌ها) برای زنده ماندن و فعال بودن به آب احتیاج دارد. آب قادراست یک گونه معالجه سالمی برای شما فراهم کند. این ماده قادراست تا حد بیشتری بر روی عملکرد جسم ومراقبت از تندرستی آن اثر داشته باشد.

وقتی که به عنوان آشامیدنی اصلی خود تنها از آب مصرف می‌نمایید، اتفاقات جالبی رخ خواهد داد.  داشتن یک رژیم آب به تنهایی برای تمام مردم اسان نیست اما اگر کسی بتواند این تقویت را تحمل کند نتایج خیلی مناسبی به دست خواهد آمد. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.

خلاقیت ذهنی و عملکرد آن زیاد شدن نمایان خواهد کرد:

وقتی که به مدت ۳۰ روز تنها از آب مصرف می‌نمایید، بر اساس مطالعات انجام شده مغز سریع‌تر بازتاب نشان می‌دهد. از آنجایی که مغز برای انجام اثربخش فعالیت‌های خود به اکسیژن بیشتری احتیاج دارد و آب نیز یکی از منابع عالی اکسیژن است، قدرت مغزی نیز زیاد شدن نمایان می‌کند.

همین امر سبب می‌شود مناسبتر فکر نمایید و تمرکز عالی بر روی کارهای خود داشته باشید. همینطور این موارد به شما یاری می‌کند مشتاق ، باهوش و سریع باشید. میل کردن ۸ تا ۱۰ لیوان آب در روز قادراست عملکرد شناختی شما را به اندازه ۳۰ ٪ خوب شدن بقسمتد.

کندتر از دیگر مردم پیر خواهید شد:

آشامیدن آب قادراست فرآیند پیری شما را کندتر کند. وقتی که پوست شما به اندازه به اندازه آب رسانی شود دیرتر پیر خواهید شد. آب پوست شما را مرطوب نگه می‌دارد و آن را سالم‌تر، جوان‌تر، شاداب‌تر و درخشان‌تر می‌سازد. همینطور استفاده آب قادراست عضله‌های صورت را استوار نگه دارد. تمام این موارد از آشامیدن آب حاصل می‌شود.

در مقاله ای که در مجله Daily Mail منتشر شده است ، یک زن ۴۲ ساله با آشامیدن ۳۰ روز آب توانسته است ۱۰ سال جوان‌تر از دیگر مردم دیده شود. او می‌گوید: من فرقی را که بعد از آشامیدن آب در صورتم ایجاد شد را باور نداشتم. قیافه‌ام کلا تغییر کرده بود.

سیستم ایمنی جسم شما تثبیت خواهد شد:

یک ضرب‌المثل اسلواکی می‌گوید: آب خالص اولین و مناسبترین داروی جهان است.

این اغراق نیست. آب هنظیر یک کاتافهرست رفتار می‌کند و می ‌تواند عملکرد جسم را خوب شدن بقسمتد. آشامیدن آب به اندازه در روز عملکرد کبد و کلیه‌ها را تثبیت می‌کند. این هیکل‌ها مواد سمی، ضایعات و نمک را از خون شما حذف می‌کنند.

مطالعات نشان می‌دهد که میزان آب به اندازه قادراست میزان PH جسم را مرتب کردن کند و سیستم ایمنی جسم را در مقابل سنگ‌های کلیوی و دیگر مریضی‌ها مواظبت نماید.

قلب قوی‌تری خواهید داشت:

آب به جسم شما یاری می‌کند قلب سالم‌تری داشته باشید. این ماده ریسک حملات قلبی را با جلوگیری از ضخیم شدن خون و کم شدن فشار خون کمتر می‌کند. استفاده یک لیوان آب یک ساعت قبل از خواب قادراست حملات قلبی و سکته را کم شدن دهد. این ماده به قلب یاری می‌کند اکسیژن را به اسانی به دیگر هیکل‌های جسم منتقل کند.

استخوان‌های قوی تری خواهید داشت:

آب به شما یاری می‌کند غضروف‌های جذب کننده ضربه را مجدد تولید کند درنتیجه مفاصل به نرمی حرکت می‌کند و استخوان نیز تثبیت می‌شود. انعطاف پذیری مفاصل با زیاد شدن میزان گرفتنی آب زیادتر خواهد شد.

کم شدن وزن خواهید داشت:

وقتی که به مدت ۳۰ روز تنها آب استفاده می‌نمایید، جسم شما مواد سمی زیان آور و ضایعات را از هیکل‌های حیاتی پاک می‌کند. همین امر سبب می‌شود جسم پاکسازی شود و چربی اضافی آب گردد.

در ابتدا زیاد شدن وزن اندک قادراست سبب بی قراری مردم شود اما با گذشت وقت جسم آغاز به کم شدن وزن می‌کند. استفاده آب در یک دوره منظم قادراست به مدیریت وزن شما یاری کند. آشامیدن یک الی دو لیوان آب قبل از هر نوبت خوراکی به کم شدن وزن مردم یاری عمده ای خواهد کرد.

متابولیسم جسم شما خوب شدن نمایان می‌کند:

مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که استفاده آب در طول روز قادراست متابولیسم جسم را مناسبتر کند. استفاده ۴۵۳ گرم آب در روز متابولیسم را تا ۲۴ درصد زیاد شدن می‌دهد.

۱۲ دیدگاه

 1. ❖ حمید بختیاری در اسفند ۲۰, ۱۳۹۴در۱:۲۳ ق٫ظ

  سلام.یعنی فقط اب استفاده کنیم؟
  جواب ›

  • ❖ محسن در اسفند ۲۰, ۱۳۹۴در۱۰:۱۹ ق٫ظ

   سلام.
   جواب ›

   • ❖ مريم در تیر ۲۶, ۱۳۹۷در۱۰:۰۴ ق٫ظ

    نه، منظور فقط به عنوان آشامیدنى نیست بلکه به عنوان مواد خوراکی یى و در واقع تنها چیزى که در روز بایست مصرف بشه هست.

    جواب ›
  • ❖ مريم در تیر ۲۶, ۱۳۹۷در۱۰:۰۳ ق٫ظ

   فقط بایست اب استفاده نمایید، بدون هیچ مواد خوراکی و آشامیدنیه دیگه اى.

   جواب ›
 2. ❖ ملیکا در فروردین ۲۵, ۱۳۹۶در۱:۲۹ ب٫ظ

  آخه با آب سیر نمیشیم

  جواب ›
 3. ❖ اعظم در فروردین ۱۵, ۱۳۹۷در۶:۴۱ ق٫ظ

  هیچ موقع برای کم شدن وزن زیر بار هر رژیمی نروید
  جواب ›

  • ❖ محسن در فروردین ۱۵, ۱۳۹۷در۱۰:۲۷ ق٫ظ

   درود بر شما اعظم عزیز
   جواب ›

 4. ❖ زهرا در خرداد ۲۱, ۱۳۹۷در۷:۱۱ ب٫ظ

  سلام من اولین روز اب معالجه ای رو اغاز کردم،انشالله بتونم یه هفته بگیرم،

  جواب ›
  • ❖ حسنپور در مرداد ۳, ۱۳۹۷در۶:۱۷ ب٫ظ

   سلام تاکجاپیش رفتید؟

   دانلود آهنگ عاشقانه قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد