میان وعده های سالم و خوشمزه - 7 ترفند برای میان وعده غذایی ساده | مجله پوست و مو

ناشر : دانلود آهنگ عاشقانه

میان وعده های سالم و خوشمزه - 7 ترفند برای میان وعده غذایی ساده | مجله پوست و مو


اگر شما به دنبال نتایج مناسبتری از برنامه تناسب هیکل خود هستید، بایست بدانید که چگونه میان نوبت سالم­تر و ورزش زیادتر داشته باشید. باارزش نیست که شما میخواهید وزن کم نمایید و یا ماهیچه بسازید یا تندرستی خود را ارتقا دهید ، میان نوبت سالم­تر همیشه یاری کننده است. شما بایست همیشه جسم خود را سوخت رسانی نمایید تا به هدف تناسب هیکل خود برسید. پایبند بودن به یک رژیم سالم انرژی شما را زیاد شدن می‌دهد و به شما یاری می­کند تا پس از یک کار زیاد سریعتر بازیابی شوید. من به شما پیشنهاد می­کنم که رژیم خوراکی خود را با خوراکی های پربار نظیر سیب ، اسفناج ، چغندر ، کلم پیچ ، زغال اخته، گلابی و خیلیی دیگر از خوراکی های سالم ارتقا دهید و تحمل و استقامت خود را خوب شدن دهید. چند مطلب را برای میان نوبت سالم­تر و تمرین زیادتر که برای من شگفتی آفریدند را تحقیق نمایید

دلگرمیوارم که برای شما هم همین­طور باشد.

۱.همواره آجیل مورد علاقه خود را در دسترس داشته باشید

آجیل یک میان نوبت استثنائی و قابل حمل است که شامل مقادیر بیشتری اسیدهای چرب امگا ۳ ، فیبر رژیمی ، و پروتئین است. آجیل‌ها همینطور برای مغز و قلب مناسب هستند. پس چرا آنان را وقتی که گرسنه هستیم مصرف نکنیم؟ به علاوه، میل کردن آجیل به کم شدن کلسترول یاری می­کند و یاری میکند تا میزان انرژی خود را بالا ببرید. یک مشت از آجیل‌هایی نظیر بادام ، بادام زمینی، و یا گردو یک میان نوبت خوب برای قبل و بعد از تمرین می­باشد. من همیشه میان نوبت‌ای از یک مشت بادام زمینی قبل از ورزش مصرف می­کنم و این یاری می­کند تا زیادتر تمرین کنم و احساس خیلی مناسبتری داشته باشم. با این حال ، بیش از یک مشت آجیل در روز استفاده ننمایید چرا که آجیل‌ها چربی بالایی دارند.

۲.از سبزیجات مصرف نمایید

میان نوبت‌ای از هویج ، کرفس، گوجه فرنگی، خیار و کلم بروکلی قبل از ورزش انرژی زیادتری را برای دستیابی به هدف تناسب هیکل شما فراهم می­سازد. نه تنها این میان نوبت شما را با احساس فول بودن و ارضا شده در طی جلسه تمرین نگه می­دارد بلکه همینطور به شما یاری می­کند تا خود را برای جلسه تمرین بعدی مهیا نمایید. من عاشق اینم که سبزیجات خود را با حموس خانگی و یکی از تنقلات مورد علاقه خود مصرف کنم.

۳.همواره میوه و سبزیجات یخ­زده در فریزر خود داشته باشید

این یاری می­کند که میان نوبت‌ای از خوراکی های سالم وقتی که آنان را دم دست می­خواهید داشته باشید. مطمئن شوید که همواره میوه و سبزی یخ زده در فریزر داشته باشید پس اگر شما میوه و سبزی تازه در خانه ندارید (اگرچه؛بایست همیشه داشته باشید) ، شما می­توانید از یخ زده ها مصرف نمایید. این میان نوبت قبل از جلسه تمرین ایده‌آل است چرا که به شما یاری می­کند که میزان قند خود را وقتی که جسم خود را سوخت رسانی می­نماییدمناسب سازید و از مواد غذایی اساسی مصرف نمایید که یاری به تمرین زیادتر می­کند.

۴.میوه‌های قابل حمل به همراه داشته باشید

به همراه دارا بودن میزانی میوه قابل حمل .نظیر سیب، گلابی ، آلو و یا موز را وقتی که برای تمرین میروید مد دید داشته باشید.وقتی که احساس گرسنگی کردید یک میان نوبت سالم برای از بین بردن گرسنگی خود خواهید داشت.

به علاوه ایننکه ناچار نیستید به دنبال جایی بگردید که خوراکی بخرید ( که همواره غیر سالم هستند) چرا که شما میان نوبت سالم خود را در کیف خود دارید. اگر میوه مورد دید موز باشد ، یک موز متوسط دارای ۱۱۰ تا ۱۵۰ کالری است.

۵.ازمراقبت کیک و چیپس در آشپزخانه خود پیشگیری نمایید

من درباره شما چیزی نمی­دانم. ولی این را می­دانم که اگر تعدادی بسته چیپس یا کلوچه‌های خوشمزه در خانه‌ام باشد نمی­توانم به میان نوبت‌های سالم فکر کنم. این علت اصلی است که من هیچ گاه این­گونه میان نوبت‌های ناسالم را در خانه نگه نمی­دارم. اگر شما نمی­توانید از خوراکی های سالم در میان نوبت مصرف نمایید بایست ابتدا هر نوع خوراکی های ناسالم را از آشپزخانه خود حذف نمایید. این اشکال ندارد که وقتی که به یک باارزشانی می­روید یک بستنی یا کلوچه میل نمایید و یا بیرون خوراکی میل کنید. ولی اگر می­خواهید وزن کم نمایید این کار را بیشتر انجام ندهید.

۶.کنترل سهم را تمرین نمایید

زمانی می­خواهید میان نوبت سالم داشته باشید باارزش است که یاد بگیرید چگونه سهم‌های خود را کنترل نمایید.یک میان نوبت سالم بایست یک چهارم نوبت اصلی شما باشد. و بایست آنرا هر ۲ تا ۳ ساعت میل نمایید تا میزان گرسنگی خود را در مقدار خوبی نگه دارید و متابولیزم جسم خود را قوی نمایید و از پرخوری در نوبت‌های اصلی پیشگیری نمایید. به علاوه ، به شما یاری می­کند تا تحمل و استقامت خود را ارتقا دهید و سریعتر از تمرین‌های خود ریکاور شوید.

۷.از پیش میان نوبت‌های خود را برنامه ریزی نمایید

عادت نمایید که برنامه خوراکی ی سالم خود را برای چند روز برنامه ریزی نمایید و میان نوبت‌ها را از پیش مهیا نمایید. من همیشه میوه‌ها و سبزیجات را برش می­دهم. حموس(خوراکی ی لبنانی) و چند گونه سالاد میوه را از پیش مهیا نمایید و آنان را در یخچال نگه دارید. یخچال من همیشه پر از میان نوبت‌های سالم و نوبت‌های خوراکی سالم است که بعد از جلسات تمرین خود مهیا‌ام تا خود را غذا و ریکاور کنم. این ترفند را امتحان نمایید! این کار یاری می­کند که تندرستی خود را ارتقا دهید و به اهداف تناسب هیکل خود برسید.

این سخت نیست که یاد بگیرید میان نوبت سالم­تری داشته باشید. یک سری تغییرات ساده می­تواند یک فرق بزرگ ایجاد کند. روش‌های فوق را برای نتایج مناسبتر به کار گیرید و فراموش ننمایید که ترفندها و نکات ­خود را در قسمت دیدات به اشتراک بگذارید.