چگونه موهای خود را قهوه ای کنیم؟ راهنمای رنگ موی تیره | مجله پوست و مو

ناشر : دانلود آهنگ عاشقانه

چگونه موهای خود را قهوه ای کنیم؟ راهنمای رنگ موی تیره | مجله پوست و مو


آیا تصمیم دارید موهای خود را رنگ نمایید؟ آیا در مورد تجربه رنگ کردن موهای خود بی قرار هستید؟

رنگ کردن موها یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای تغییر ظاهر شماست. آیا دوست دارید موهای خود را به رنگ قهوه ای در بیاورید اما در مورد خوب بودن این رنگ مطمئن نیستید؟ دوست دارید نحوه انتخاب خوب رنگ را یاد بگیرید؟ در این مقاله با ما همراه شوید تا در مورد این موضوع نکاتی را مرور کنیم.

گونه های رنگ‌های قهوه‌ای:

زیادتر مردم رنگ قهوه‌ای را انتخاب می‌کنند زیرا احساس مناسبی برایشان به ارمغان می‌اورد. رنگ قهوه‌ای قادراست موها را پر پشت‌تر و براق‌تر نشان دهد. سایه‌های متفاوتی از رنگ قهوه‌ای وجود دارد که می‌توانید به مطلوب یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید. قهوه‌ای شکلاتی، شکلات شیری، قهوه‌ای طلایی، کاراملی، قهوه‌ای تیره و غیره از جمله این رنگ‌هاست. بسته به گونه پوست و تن رنگی آن می‌توانید رنگ خوب خود را انتخاب نمایید. بعد از انتخاب رنگ، می‌توانید از هایلایت‌های متفاوت برای تکمیل کردن این رنگ مصرف نمایید.

  1. قهوه‌ای روشن برای مردمی که تن پوست گرم، سرد یا ملایم دارند عالی است. اگر به دنبال هایلایت بلوند هستید، قهوه‌ای روشن گزینه خوبی خواهد بود.
  2. برای مردمی که پوست تیره‌تر دارند، ترکیب قهوه‌ای و طلایی عالی است. این رنگ‌ها برای تن پوست گرم خوب هستند.
  3. اگر تن پوست شما زیتونی است، قهوه ای شکلاتی مناسبترین رنگ برای شما خواهد بود. این رنگ همینطور برای مردمی که رنگ چشم فندقی دارند عالی است.
  4. تن پوست عمیق تر بایست به دنبال قهوه‌ای شکلاتی تیره تر با سایه طلایی باشند.
  5. اگر تن پوست شما سرد است، رنگ هلویی به همراه قهوه‌ای مایل به خاکستری خوب خواهد بود.
  6. رنگ اسپرسو برای مردمی که تن پوست تیره و چشمانی تیره رنگ دارند عالی است.

هایلایت‌ها:

  1. انتخاب هایلایت خوب برای رنگ قهوه‌ای ارتباط به گونه رنگ دارد. هایلایت طلایی همواره یک انتخاب دوست داشتنی برای هایلایت کردن است.
  2. اگر به دنبال ظاهر برجسته‌تر هستید، هایلایت قرمز قادراست گزینه مناسبی برای شما باشد. رنگ کردن ریشه‌های مو به رنگ قرمز نیز یک گزینه شایع محسوب می‌شود.
  3. اگر موهای قهوه‌ای روشن دارید، هایلایت طلایی تیره قادراست گزینه خوبی برای شما باشد. برای مردمی که رنگ موی قهوه‌ای ملایم دارند، رنگ موی امبره گزینه خوبی است.

مواظبت از موهایی با رنگ قهوه‌ای:

به طور کلی مواظبت از موهای رنگ شده به تلاش بیشتری احتیاج دارد:نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ عاشقانه قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد