جایگزین طبیعی قرص و آمپول افزایش تستوسترون در مردان | مجله پوست و مو

ناشر : دانلود آهنگ عاشقانه

جایگزین طبیعی قرص و آمپول افزایش تستوسترون در مردان | مجله پوست و مو


تستوسترون، قوی‌ترین آندروژن یا هورمون آقایانه در جسم است. این نام کاملا هماهنگ است، زیرا آندروژن‌ها مسوول حجیم شدن عضلات، ‌استحکام استخوان‌ها، کلفت‌شدن صدا و مدلیپرورش مویی هستند که نمایانه آقایان است.

بعنوان یک کارشناس در حوزه تندرستی زناشویی آقایان، می بینم که تعداد زیادتری از آقایان به سمت داروهای جانشین تستوسترون می‌روند. فشیوه تستوسترون در سالهای اخیر به حد انفجار رسیده است و این را بایست مدیون روشهای جدید وارد کردن آن به جسم نظیر ژل و کرم و تزریق باشیم. تقویت جدید جانشینی تستوسترون به علت ها خیلیی مسئله ساز است. بر طبق آمار خیلیی از کسانی که داروهای تستوسترون استفاده می کنند مقدار تستوسترون بدنشان را چک نمی کنند به جمله دیگر طبق گفته یکی از دکتران این “وحشتناک” است. هیچ مردی نبایست داروی تستوسترون استفاده کند مگر در مواردی که مقدار تستوسترونشان پایین باشد و یا نشانه ها آن را داشته باشند.

خیلیی از آقایان از این موضوع بی اطلاع هستند که روشهای جانشینی تستوسترون سبب متوقف کردن ترشح طبیعی این هورمون در جسم می شود و در نهایت سلولهای تولید کننده این هورمون از کار می افتند. اگر مردی بعد از استفاده یک ماه و یا اندکی زیادتر از یک ماه بطور ناگهانی استفاده تستوسترون را قطع کند احساس وحشتناکی به او دست می دهد بدین معنا که میزان انرژی بدنش پایین می آید میل جنسیش کم می شود و احساس افسردگی می کند. این نشانه ها سبب می شوند شخص مجدد به سمت استفاده تستوسترون برود.

اگر در فکر زیاد شدن تستوسترون هستید به نصایح من گوش دهید: اول میزان تستوسترونتان را چک نمایید اگر پایین بود یک بار دیگر چک نمایید تا مطمئن شوید نتیجه آزمایش درست بوده است. اگر پایین تر از میزان نرمال است و نشانه های نظیر کم شدن میل زناشویی و افسردگی دارید هر کاری انجام دهید تا مقدار آن را بطور طبیعی بالا ببرید.

شیوه های زیاد شدن طبیعی تستوسترون :

از وزن خود بکاهید: چربی مانع از وارد شدن تستوسترون به خون می شود..

شیرینی را کنار بگذارید: نان و پاستا و پیتزا و کیک و کلوچه نخورید. شکر و آشامیدنیهای گاز دار را از رژیم خوراکیتان حذف نمایید.

از لحاظ فیزیکی فعالتر باشید: ضروری نیست که پول خرج نمایید. زیادتر راه بروید از پله ها بالا و پایین بروید یک گام شمار بخرید و روزی ۱۰۰۰۰ گام راه بروید. هر گونه ورزش و فعالیتی سبب زیاد شدن تولید تستوسترون می شود.

خواب به اندازه داشته باشید: تولید تستوسترون در وقتی که عمیقا به خواب رفته اید زیاد شدن نمایان می کند کسانی که خوابشان کم است مقدار تستوسترونشان نیز پایین است.

جسم خود را چک نمایید: برخی از مریضیهایی که به راحتی معالجه می شوند، نظیر واریکوسل، می توانند سبب پایین آمدن تستوسترون شوند.

از مسکنهای افیونی مصرف ننمایید: برخی از پیامد جانبی این داروها پایین آوردن مقدار تستوسترون است.

اگر مقدار تستوسترونتان پایین است و نشانه ها آن را دارید روش زندگیتان را با روشهایی که در بالا ذکر کردم تغییر دهید اگر اینها کارساز نبودند می توانید با دکتر خود در مورد استفاده دارو مشورت نمایید.


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ عاشقانه قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد