باسابقه ترین آموزشگاه نروژی | مجله پوست و مو

ناشر : دانلود آهنگ عاشقانه

باسابقه ترین آموزشگاه نروژی | مجله پوست و مو


زبان نروژی یکی از نادرترین زبان های جهان است که توسط موسسات انگشت شماری در میزان ایران آموزش داده می شود.

در این مورد موسسه گات به عنوان باسابقه ترین آموزشگاه زبان نروژی در ایران شناخته می شود. این موسسه در سالیان اخیرتلاش نموده است افزون بر کلاس های حضوری، روش های آنلاین را جهت آموزش این زبان به کار گیرد.

تعداد ممحدودهی از شهروندان ایرانی مبادرت به فراگیری زبان نروژی به عنوان زبان دوم و یا زبان سوم می کنند، با این حال بایست بدانید که این امر تقویت مناسبی را جهت تحصیل و کسب و کار برای شما فراهم می کند.

در این مقاله پس از تحقیق ارزش و خصوصیت های زبان نروژی، اثر آن را در مهاجرت تحصیلی و کسب و کار بیان می کنیم.

ارزش یادگیری زبان نروژی

ارزش یادگیری زبان نروژی بیش از هر چیز به فراهم شدن تقویت شغلی و تحصیلی برای مهاجران باز می گردد. نروژ در میان کشورهای جهان توانسته است در زمره سه کشور برتر در زمینه تامین تقویت معیار زندگی برای شهروندان قرار گیرد.

جالب است بدانید که مهاجران نیز از این معیارها بهره مند می شوند و تقویت مطلوب سیاسی، اقتصادی، دسته جمعی و خانوادگی را تجربه می کنند.

جمعیت این کشور خیلی اندک است و به هفت میلیون نفر نیز نمی رسد. نرخ زاد و والد در این کشور خیلی پایین بوده و به همین دلیل دولت نروژ نیز تمایل خیلیی به جذب مهاجران موجه دارد.

کافی است به زبان نروژی مسلط باشید و از یک تخصص خوب جهت کسب درآمد در این کشور مصرف نمایید. می توانید به راحتی تقویت شهروندی در نروژ را به دست آورده و تقویت مناسبی را برای خود و خانواده تان فراهم نمایید.

ویژگی های زبان نروژی

مناسبتر است در همین ابتدا بیان کنیم که قرار نیست تسلط بر زبان نروژی به راحتی تسلط بر زبان انگلیسی باشد. درنتیجه مناسبتر است خود را برای سختی های راه مهیا نموده و با دیدن بعضی از قواعد پیچیده انگیزه خود را برای فراگیری این زبان از دست ندهید.

از دیگر خصوصیت های زبان نروژی می توان به شباهت آن به زبان دانمارکی و سوئدی ذکر کرد. شباهت زبان نوشتاری نروژی ها به زبان دانمارکی زیادتر است اما از حیث تلفظ و مهارت های کلامی شباهت خیلی بیشتری به زبان سوئدی دارند.

زبان نروژی همینطور به زبان ایسلندی، هلندی، آلمانی و انگلیسی شباهت دارد، اما این شباهت خیلی ممحدوده است و امحل مکالمه واقعی میان متکلمان این زبان ها وجود ندارد، با این حال می توان گفت تسلط بر هر کدام از زبان های ذکر شده امحل تسلط بر زبان نروژی را آسان تر می کند.

یادگیری زبان نروژی؛ مجالی خوب برای تحصیل

تحصیل برای دانشجویان مهاجر در کشور نروژ هنظیر شهروندان بومی در این کشور  کاملا رایگان است و شما جهت دنباله تحصیل در کشور نروژ به هیچ وجه احتیاج به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

این در حالی است که مدارک صادر شده در دانشگاه های این کشور در زمره معتمزیتن مدارک تحصیلی در میزان جهان قرار دارند. گرفتن مدارک بین المللی در این کشور قادراست مناسبترین مسیر امکان پذیر جهت مهاجرت به امریکا باشد.

رشته های مختلفی در دانشگاه های کشور نروژ تدریس می شود، اما رشته های فنی و مهندسی مناسبترین رشته های دانشگاهی هستند که دانشجویان آن ها در صورت تسلط بر علوم کاربردی و تئوری می توانند یک آینده درخشان را برای خود تصور کنند.

البته تحصیل در نروژبه تنهایی به تحصیلات دانشگاهی ممحدوده نمی شود، بلکه شامل تحصیل در مدارس نیز می گردد. در این مورد بد نیست بدانید که امحل تحصیل در مدارس نروژبه تنهایی با تسلط بر زبان نروژی امحل پذیر است و نمی توان با تسلط بر زبان انگلیسی به تحصیل در مدارس نروژ پرداخت. این درحالی است که در خیلیی از دانشگاه های این کشور امحل تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد.

مجال های شغلی با یادگیری زبان نروژی

در کشور نروژ تقویت شغلی خیلی بیشتری برای شهروندان و مهاجران فراهم شده است. شما با یک مدرک معتبر می توانید در هر کدام از مشاغل ذیل استخدام شوید. این مشاغل جملهند از:

 1. دکتری، پرستاری و داروسازی
 2. مهندسی در همه ی رشته ها
 3. تدریس بخصوص در دوره ابتدایی
 4. هتلداری
 5. بازاریابی
 6. فروشندگی در همه ی حوزه ها
 7. کار های تولیدی و کارگاهی
 8. فناوری اطلاعات
 9. سرآشپزی و آشپزی
 10. برق کاری و انجام کارهای الکترونیکی
 11. جوشکاری و دیگر خدمات فنی در قسمت صنعت و ساختمان سازی

آموزشگاه زبان نروژی

آموزشگاه زبان نروژی بایست کیفیت فراگیری این زبان نادر را به مناسبترین صورت امکان پذیر تضمین نماید، در غیر این صورت شما نمی توانید در کشور نروژ به زبان بومی این مردم و با کیفیت بالا سخن بگویید.

موسسه گات این تضمین را به کاربران ارائه نموده و تقویت مطلوب آموزشی اعم از حضوری و آنلاین را برای زبان آموزان فراهم نموده است.

شما نیز می توانید در کلاس های حضوری این آموزشگاه شرکت نمایید و یا با ثبت نام در کلاس های آنلاین امحل بهره مندی از تقویت آموزشی را در منزل و یا محل کار به دست آورید.


نظر های خودتون را برای دانلود آهنگ عاشقانه قرار دهید ما نظر های شما رو خوانده و به شما پاسخ خواهیم داد